2% z dane

pre Vaše deti

Milí rodičia a priatelia školy!

Opäť je tu obdobie, v ktorom sa rozhodujeme, komu poukázať 2% z už zaplatenej dane. Uchádzame sa preto prostredníctvom Občianskeho združenia "Okružníček" pri Základnej škole, Okružná 2, 974 04 Banská Bystrica o poukázanie 2% z daní FO a PO práve našej škole.

Prostriedky budú tak ako doteraz využité na podporu materiálneho vybavenia školy (pomôcky, publikácie, športové potreby, ŠKD), na realizáciu školských a mimoškolských aktivít.

Občianske združenie "Okružníček" pri Základnej škole, Okružná 2, 974 04 Banská Bystrica využíva tieto prostriedky efektívne a transparentne a snaží sa zabezpečiť prostriedky aj z iných zdrojov, akými sú  dary a sponzoring. Veríme, že sa rozhodnete podporiť vaše deti poukázaním 2% z daní.

Viac informácií vám poskytnú triedni učitelia, vedenie školy a vedenie rady rodičov.

Ak ste sa rozhodli podporiť vaše deti poukázaním 2% z daní, vypíšte tlačivo: Vyhlásenie o poukázaní sumy do výšky 2 percent zaplatenej dane… a doručte ho do školy spolu s tlačivom POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI, ktoré Vám vystaví Váš zamestnávateľ.

Všetky potrebné tlačivá získate u hospodárky školy alebo na našej webovej stranke školy.

Užitočné informácie nájdete tiež na www.rozhodni.sk.

Za darované 2% z Vašej dane vopred ďakujeme.

Dokumenty na stiahnutie:

stačí kliknúť na niektorú z možností a otvorí sa Vám daný dokument, ktorý si vytlačíte, dáte potvrdiť a prinesiete ku nám do školy