Soňa Donovalová

O nás

V školskom roku 2009/10  sme otvorili nultý ročník a chceme v ňom pokračovať i v nasledujúcich školských rokoch.

Nultý ročník je určený pre deti s odloženou školskou docházkou, pre deti hyperaktívne, ktoré nedokážu obsedieť v laviciach i pre deti, ktoré sa nevedia tak dlho sústrediť na jednu činnosť. V školskom roku 2009/10 sme mali v nultom ročníku chlapčeka s poruchou reči, ktorý vo vzdelávacom procese dosahuje výborné výsledky.

Kolektív detí je veľmi dobrý, deti sa učia rešpektovať jeden druhého. Rodičia detí si pochvaľujú, že deti  chodia s radsťou do školy a v kolektíve sa každé jedno dieťa cíti veľmi dobre. Deti sa u nás vzdelávajú hravou formou. Učíme sa čítať, písať i počítať. Každé dieťa postupuje individuálnym pracovným tempom. Menší počet detí - skupinka 8 - 10 osôb - nám dovoľuje pracovať s každým dieťaťom individuálne a špecificky.

V nultom ročníku využívame celodenný učebný program a okrem bežných predmetov sa učíme i anglický jazyk.

V prípade Vášho záujmu, plánujeme v máji realizovať cyklus otvorených hodín, na ktorý Vás srdečne pozývame.